KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12144254
nr 1214 4254
Mariana Manner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad. - 68 60-upplaga. Motivet: 15x47,27x17
Mariana Manner, född 1943 i Lidköping, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:37:37
Mariana Manner
Läs mer om Mariana Manner